- Хмільницька міська рада - http://ekhmilnyk.gov.ua -

ХМІЛЬНИК ПРИЙМАВ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

8 вересня 2017 року  в спортивному залі Хмільницької ДЮСШ відбувся командний чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2004 р. народження.

Урочисто відкрили  змагання та виступили з вітальним словом перед спортсменами, батьками та гостями міста заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко та головний суддя, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Віталій Пачевський.

На чемпіонат з греко-римської боротьби до нашого міста приїхали вісім команд: борці з міста Вінниці, міста Жмеринки, Бершадського  району та м. Хмільника, в яких взяли участь до 80 спортсменів.

До нашого міста завітали ветерани, майстри спорту СРСР, заслужені тренери України: Олександр Кулібаба, Микола Костенко, Валерій Білуха з міста Вінниці та  Віктор Хлібойко з міста Жмеренки, майстер спорту міжнародного класу Василь Причишин.

У захоплюючих спортивних поєдинках спортсмени продемонстрували свою волю, характер, бійцівські якості та спортивну майстерність.    Переможцями чемпіонату в командному заліку серед юнаків стала команда «Вінниця-1», друге місце здобула команда міста Жмеринки, третя сходинка дісталась команді «Вінниця-2». Наші борці здобули п’яте загальнокомандне місце. В особистому заліку переможцями стали Губар Володимир – вагова категорія до 38 кг., Мусевич Віктор – вагова категорія 59 кг., Арнаут Сергій – вагова категорія 66 кг., Прицепов Дмитро – вагова категорія 73 кг.

До збірної команди області потрапили вихованці Хмільницької ДЮСШ Арнаут Сергій та Мусевич Віктор які будуть боротися на командному чемпіонаті України  у місті Харків.

Переможці змагань нагороджені дипломами управління з фізичної культури і спорту Вінницької обласної державної адміністрації.

Висловлюємо щиру подяку директору Хмільницької ДЮСШ Миколі Бабюку, тренерам з вільної боротьби Олександру Сміяну та Ользі Коваль за хорошу підготовку спортсменів, їх прекрасні  виступи на чемпіонаті області.

Відділ з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради.