- Хмільницька міська рада - http://ekhmilnyk.gov.ua -

У ХМІЛЬНИКУ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ПОСЛУГА ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ

Таке рішення ухвалено на засіданні виконавчого комітету 7 серпня 2018 року. Відповідно до цього рішення із 1 січня 2019 року в місті запроваджується послуга патронату над дитиною.

Функції з організації надання патронату покладаються на Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який наділяють повноваженнями щодо пошуку  кандидатів у патронатні вихователі, їх первинного відбору, сприяння у проходженні такими кандидатами навчання; обстеження умов їхнього проживання;  проведення оцінки потреб дитини та її сім’ї, надання соціальних послуг сім’ї дитини тощо.

Первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі буде здійснювати служба у справах дітей міської ради спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради проводитиме призначення і виплату  соціальної допомоги на утримання дитини в  сім’ї патронатного вихователя та  оплату послуг із здійснення патронату над дитиною, відповідно до Порядку,  затвердженого  Кабінетом Міністрів України.

 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради