офіційний веб-сайт
міста Хмільника

Головна -Підприємства міста - Інвестиційні об’єкти


Пропозиції для інвесторів (українською  мовою) завантажити.

Пропозиції для інвесторів (російською мовою) завантажити.

Пропозиції для інвесторів (англійською мовою) завантажити.
У разі запитань та пропозицій просимо звертатися до управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради (кабінет №308 тел. (04338)22514)

 

До уваги інвесторів! ПЕРЕЛІК ВІЛЬНИХ ВІД ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК 

Увага! Пропозиція для інвесторів!
ПАТ «Хмільниксільмаш» пропонує ознайомитися із паспортом   інвестиційного об’єкта який знаходиться у місті Хмільнику по вулиці Пирогова 5. У разі запитань та пропозицій просимо звертатися до управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради кабінет (№308 тел. (04338)22514)

П Е Р Е Л І К

об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Хмільника,

які підлягають відчуженню у 2018-2020 роках, та способи їх відчуження

  1. Будівля котельні разом із земельною ділянкою по вул. Лисенка, 23 Б – аукціон, умови продажу: подальше використання у відповідності до Класифікації видів цільового використання земель – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15) на земельній ділянці орієнтовною площею 994,0 кв.м (балансоутримувач – управління ЖКГ та КВ міської ради).
  1. Комплекс будівель і споруд по вул. Літописна, 21(вул. Червоного Козацтва, 28) – аукціон, умови продажу: подальше використання у відповідності до Класифікації видів цільового використання земель – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) на земельній ділянці площею 2905,0 кв.м кадастровий номер – 0510900000:00:006:1149 (балансоутримувач – управління ЖКГ та КВ міської ради).
  1. Комплекс будівель і споруд по вул. Літописна, 37 (вул. Таращанська, 11А) – аукціон, умови продажу: подальше використання у відповідності до Класифікації видів цільового використання земель – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (12.04) земельна ділянка орієнтовною площею 3837,0 кв.м (балансоутримувач – КП «Хмільниккомунсервіс»).
  1. Будівля котельні разом із земельною ділянкою по вул. Декабристів №13 А– аукціон, умови продажу: подальше використання у відповідності до Класифікації видів цільового використання земель – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) орієнтовною площею 1100,0 кв.м (балансоутримувач – КП «Хмільницька ЖЕК»).
  1. Комплекс будівель і споруд по вул. Пушкіна, 12 – аукціон, умови продажу: подальше використання об’єкта під офіс, громадську забудову (заклади громадського харчування), об’єкт торгівлі, побутового обслуговування, відповідності до Класифікації видів цільового використання земель – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) орієнтовною площею 1274,0 кв.м (балансоутримувач – управління ЖКГ та КВ міської ради).
  2. Будівля кінотеатру «Дружба» разом із земельною ділянкою по проспекту Свободи,21 – аукціон, умови продажу: подальше використання об’єкта під комерційний, культурно-розважальний комплекс з кінозалом (балансоутримувач  –  КП «Хмільницька ЖЕК»).